Okazion shitet Audi A4 1.9 2002 ne gjendje perfekt

Shitet nga: Audi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Okazion shitet Audi A4 1.9 2002 ne gjendje perfekte,makina eshte shume e paster si dhe sapo i jane prere letrat per nje vit!

cmimi 3500 euro!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim