Audi A4 2.0 dizel -06

Shitet nga: Alfred 04 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Audi A4 2.0 s-line. viti 2006 . me naft . me letrat deri ne tetor 2016. dy pale disqe dhe goma. sa ka ardh nga germania . 0683257498
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim