Audi A4 1.9 turbo

Shitet nga: Albi 12 Qer 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   2 200 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Makina eshte ne gjendje shume Te mire dhe harxhon shum pak 5 litar 100 km dhe shum e shpejt.. Me letra te paguara deri ne Nentor 2017
Numerin NUK PO e Shfaq Sepse m bezdisin Kot pyesi car viti esht makina
Mund TE m dergoni email per m Shum I info
Ose shikoni m shume ka Dhe vidio esht edhe numeri Cel.. http://riffhold.com/2rwi telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim