Audi A4 -01

Shitet nga: stiliano 07 Dhj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Shitet audi a4 ne gjendje te mire me letra te paguara dhe siguracion deri ne dhjetor 2016 te Interesuarit tel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim