Audi A4 -01

Shitet nga: Tani 24 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Okazion audi a4 1.9 nafte dhjetor 2001 portobagazh ngjyra blu i erret metalicato. Me dogane te paguar 2500 euro i padiskutushem. Plus dhe nje bmw 320 nafte me dogane te paguar motore 200, viti 2002 dhe kjo 2500 euro i padikutushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim