Audi A3 dizel -04

Shitet nga: Ardi 30 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Makina eshte ne gjendje shume te mire jane bere te gjitha sherbimet Gomat jane te Reja dhe taksa jane te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim