Audi A3 dizel -03, ME DOGANE, 3900 EURO

Shitet nga: KEVIN 09 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   4 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AUDI A3, VITI DHJETOR-2003 , MOTORR 1.9 TDI , 158.000 KM , KLIMA , CD-MP3 , KONTROLL ESP , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , DISQE ALUMINI , GOMA TE REJA , E SAPOARDHUR , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3900EURO
​CEL : 0692765740 , 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim