Audi A2 1.2 benzin -02

Shitet nga: Gersi 07 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
Ne gjendje te shkelqyer dhe servise te sapo kryera 3200euro 0682067797
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim