Audi perfekt 1,9 tdi -02

Shitet nga: raul 30 Qer 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet AUDI A4 motorr 1,9 nafte tdi,motorr pllake,( vetem I e kuqe) teper ekonomike 4 litra ne 100 km,berlina,ngjyre e zeze perle,klima dixhitale me dy zona,disqe origjinale audi,mbyllje me pult,xhama dhe pasqyra elektrike,sedilje me ngritje,me 175,000 km origjinale,KOMPJUTER BORDI,ABS,SRS,6 AIRBAG,ESP,(electronic stability program,)cdo gje funksionale ne makine,,ne gjendje perfekte motorrike,xhenerike,llamarine,tapicerie,me te gjitha sherbimet e kryera,filtra,gomina,koka paraleli,e sapoardhur nga italia,me dogane te paguar, 4200 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim