Audi a8 Quattro GAZ/Benzin -03 Mundesi Nderrimi

Shitet nga: Armand 23 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 900 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION!!! Audi a8 Quattro.gri.viti 03.e Sapoardhur nga it dhe i sapo targuar AA242KA.. 4.2 gaz benzin. Impiant gazi I vendosur ne itali me nje cmim prej 3880€ Konsumi teper ekonomik dhe me te njejten fuqi si benzina me dy dalje ne motor per mos te Humbur shpejtsi dhe fuqi ne krahasim me benzinen..244000 km origjinale..kambio automatik tiptronic.sedilje elektronike.xhama elektrik.klima.navigator.tv.dvd.radio.cd me bagazhier 6cd.kompjuter bordi.airbag.abs.esp.disqe alumini 19. Fener xenon.4 jastik ajri.sensor parkimi.etj.ne gjendje perfekte motorike.sherbime te kryera ne itali. Cmimi 8000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim