Audi a6 -06

Shitet nga: Indrit 06 Tet 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Makina ne gjendje te shkelqyer teknike e gatshme per cdo lloj prove,gomat te reja 100% dhe sherbimet periodike te gjitha te kryera rregullish,te gjitha origjinale,Dokumenta te rregullta te paguara!! AUDI A6 quattro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim