Audi a4 sport l2002

Shitet nga: blerim 09 Qer 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
shes audi s4 ne gjendje perfekte ska 1 muj qe ka hyre ne shqiperi.
makina eshte ngjyr miju shum e vecant , disqe alumini 17 qe kam kushtuar 1000 euro.
makina ka amurtizim sportiv dhe susta sportive makina komplet poshte eshte me stabizator per ballancim peshe ka motorr 1,9 tdi-i me te kuqe motorri eshte gati si i ri ka kompjuter bordi dhe gjithsej makina ka 7 marsha dhe ka sensor xhamash sensor frenimi etj mund te ndrrohet por me vler (5500) euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim