Audi a4 1997 -97

Shitet nga: denis 27 Krr 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 300 EUR

Komuna: Tiranë
audi a4 1.9 naft (tdi-me I te kuqe) 2 xhama elektrik baxho xhami marshe manuale me klima tronik me letra te regullta drita xenon ne sinjale drita led te gjitha serviset e kryera para 1 muji makina e ka motorin vit prodhimi me tri kofano parafrango dhe pasqyrat i ka te vitit 2000 eshte e sopo lyer dhe pa asnje gervishtje dhe esht gati per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim