Audi a4 -02

Shitet nga: dejvis 02 Sht 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte e sapo ardhur gjendja e mjetit super pa asnje lloj problemi navigator esp tapiceri bezhe klima berlina pa dogane dhe i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim