Audi a3 -99

Shitet nga: redi 04 Qer 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi a3 nafte 1.9 tdi I thjesht tek dere ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike dhe e paster
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim