Audi S6 dizel -04 okazion full full opsion 4x4

Shitet nga: Olti 25 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Audi a6 s6 sline kambio automat tip tronik komanda ne timon pilot automatik gazi dhe marshet ne timon sediljet te gjitha me ngrohje tapiceri lekure me memorje xsenon navigator. Tv , bagazhier subufer,sensor parkimi ,makina eshte full full me goma te reja e sa po ardhur nga gjermania pa dogan mundesi ndrrimi cmimi i arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim