Audi S4 -07

Shitet nga: Loni 11 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri metalizato
Fuqia..: 170KF

• Motorr i shkelqyer ( 2.0 TDI )
• Kambjo AUTOMATIKE(7 marsha para + opsionin S ), teper ekonomik (shikohet edhe ne foto)
• Klima automatic perfekt
• Disqe RONAL 17.Goma te reja 70 %
• Pasqyra elektrike dhe me palosje
• Sensor shiu
• Bagazh me pult
• 3 celsat origjinal.
• Kompjuter bordi
• 2 ekranet jane me ngjyra.ai i Kroskotit edhe Navigatori.
•Me komanda ne timon.
•Karikator CD me 6 cd
•DOPIO XHAMA (akustik dhe te temperuar),
•Ndricimi Xenon,,ndersa brenda ndricimi eshte me led.

Makina eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi.ska asnje gervishtje as brenda as jashte.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim