Audi Q7 Dizel-07

Shitet nga: Abdulla SInani 16 Sht 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Q7 vit prodhimi 2007, ne gjendje shum te mire me kamio automatike, Nafte, dhe me letra te rregullta (me targa shqiptaqre). makina eshte ne gjendje shum te miredhe me servis. Cmimi eshte i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim