Audi A8 dizel -07

Shitet nga: Elidor 17 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A 8 quatro viti 2007, 3.0 Diesel 158.000 Km 6 muaj qe i esht prere dogana.Ne gjendje shum te mir dhe e perdorur vetem ne rruge te largeta .Sedilje Lekure .Full opsion .Shitet Ose nderrohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim