Audi A8 dizel -07

Shitet nga: audi 18 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina me te ghitha opsionet e mundshme.me marsha te timoni ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerrike te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur makina disponon 180000 kilometra. Per te gjitha keto jap garanci te plote.makina shitet per arsye mos perrdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim