Audi A8 4.0 diesel -04

Shitet nga: audi 07 Jan 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A8 exclusive 4.0 diesel ne gjendje perfekte dhe me te gjitha sherbimet e sapo kryera e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj, cmimi i diskutueshem ,mundesi nderrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim