Audi A8 3.0 -07

Shitet nga: Audi 08 Dhj 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi A8 3.0 makina esht ne gjendje shum te Mir dhe esht full opsion ndizet start-stop hapet e mbyllet me gisht ulet dhe ngrihet ne kater pozicjone serdilet sport me ngrohje para dhe mrapa sensor parking sensor shiu feneret kseno me ngrohje te timoni me pak fjal esht full full opsion per me teper inf.kontaktoni 0688374896
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim