Audi A8 2009 3.0tdi -09

Shitet nga: Kevi 12 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Tiranë
3.0 tdi,perde elektrike,goma dhe disqe 20ce,makina eshte ne gjendje shum te mire,sherbimet i jane ber rregullisht ne menyre cilesore,vetem 15 mij km t bera ne shqiperi,pjesa tjeter ne gjermani dhe hollande
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim