Audi A8 2.5 dizel -02

Shitet nga: Azevedo 13 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
e zez metalizato,2.5 naft turbo,makina esht produar ne vitin 2002 ndersa esht targuar dhe esht ven ne qarkullim ne 07/2005,full option,me dogan,me letra taksa e siguracion te paguara per nje vit. makina nuk ka asnje difekt. konsumi 5l/100 km jasht 7.5l/100 km brenda 6.2l kombinato.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim