Audi A8 ,Gaz + Benzin

Shitet nga: Armando 14 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Gaz+ Benzine
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: tiptronik
Ftohja.....: Klima
KM.........: 244000

OKAZION!!! Audi a8 Quattro.gri.viti 03.e Sapoardhur nga it dhe i sapo targuar AA242KA.. 4.2 gaz benzin.

Impiant gazi I vendosur ne itali me nje cmim prej 3880€ Konsumi teper ekonomik dhe me te njejten fuqi si benzina me dy dalje ne motor per mos te Humbur shpejtsi dhe fuqi ne krahasim me benzinen..244000 km origjinale..kambio automatik tiptronic.sedilje elektronike.xhama elektrik.klima.navigator.tv.dvd.radio.cd me bagazhier 6cd.kompjuter bordi.airbag.abs.esp.disqe alumini 19. Fener xenon.4 jastik ajri.sensor parkimi.etj.ne gjendje perfekte motorike.sherbime te kryera ne itali. Cmimi 8000€ .

Cel: 0696870707
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim