Audi A6 dizel -08

Shitet nga: Eki 20 Maj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 800 EUR

Komuna: Tiranë
Viti i prodhimit 2008
3.0 diesel
Marshe manuale,Quatro.
Makina ehte ne gjendje shume te mire teknike, posedon drita Xenon,navigacion, senzora para dhe pas,bordkomputer,ulset e lëkurës.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim