Audi A6 dizel -00

Shitet nga: audi 12 Dhj 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Audi a6 2.5
Eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera
letra te rregullta dhe te paguara deri ne shtator 2015
lekure ngjyre pana ,baxha elektrike,navigator me bagazhier ,
disqe alumini te a8 kamjo automatike dhe tip tronik
sensor te mbrapem
asnje demtim brenda ose jashte
cmimi shum pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim