Audi A6 dizel -00 u shit flm merr jep

Shitet nga: Bekim 23 Gsh 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Tiranë
SUPER OKAZIONNNNNNNNNN PER 1 dite
Shes Audi A6
Viti 2000
km 156000 origjinale
ngjyre gri tapiceri e zeze lekure
marrsha manual 6
klima , airbag , full option ,
7.5 Lt /100km konsumi.
ne gjendje te shkelqyer si gjenerike ashtu dhe motorrike.
Mundesi nderrimi me Golf 4 - ose dhe ndojne tjeter.

Nr kontakti 0697736666 ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim