Audi A6 diesel -02

Shitet nga: Germany 21 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Tiranë
Audi6 viti 2002 me te gjtha opsionet sapo ardhur nga gjermania
SRS
AIR BAG6
SENSOR SHIU
KOMANDA NE SEDILJE DHE ME NGROHIE
NAVIGATOR
Disqe alumini etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim