Audi A6 TDI -99

Shitet nga: Genti 17 Dhj 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Audi A6 TDI e pa aksidentuar , tapceri lekure , cd ,sensore parkimi etj perfekte ne pjese xhenerike dhe karoceri ,Xhama te eret origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim