Audi A6 Allroad 2.5 TDI -04

Shitet nga: Geni 13 Dhj 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 700 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A6 Allroad 2.5 TDI, ngjyrë GRI

4x4

km 132.000 origjinale.

ESP

ABS

Disqe alumini 17''

Rregullim elektrik i sediljeve

Xhama te zinj origjinal, amortizator me ajer.

Sensor parkimi, para dhe mbrapa

Sistem Navigimi

Ndriçimi Xenon

Antifurto

Bagazhier me 6 CD

FULL OPTIONAL

Makinë në kushte perfekte

E përdorur nga një njeri dhe kryesisht në rrugë të gjata

Emri i pronarit Geni

+355 67 29 32 479
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim