Audi A6 2.5 tdi -02

Shitet nga: Klajdi 03 Dhj 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Tiranë
Esht makine shum e mire shume e shpejte dhe me te gjitha letrat e paguara deri ne gusht 2015. Automatike tip tronic navigator nga fabrika. Makina ka 210.000 km vetem 10.000 km jan bere ne Shqiperi. E shesh per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim