Audi A6 2.5 dizel -97

Shitet nga: koli 25 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion audi a6 disel 2.5 manual me konsum shum te ulet me prov makin e perdorur nga nje doktorr ne itali me shum pak kilometra dhe me sherbime te bera ne koh me dogan targa siguracjon te sapo prera shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2000 eu i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim