Audi A6 2.5 dizel -01

Shitet nga: audi 17 Dhj 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
makine ne gjendje shume te mire. audi a6 allroad viti i prodhimit 2001.
nafte 2.5, navigator, xhama te zi origjinal dhe cdo opsion
Tipi 2.5 D
Kilometrazhi 135.000
Karburanti Naftë
Transmisioni Manual
Lloji Katër Dyer
Drive 2WD
Motorri Në Linjë
Pozicioni i Motorit Përpara
Ngjyra e Jashtme E Argjendtë
Ngjyra e Brëndshme Bezhë
Cilindrat 6
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim