Audi A6 2.5 diesel -00

Shitet nga: Audi 29 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet audi A6 quattro,
2.5 nafte
E vitit 2000.
Manual me 6 marsha
ne ngjyr jeshile e hapur
Makina eshte ne gjendja shum te mire si nga ana estetike ashtu dhe nga pjeset xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim