Audi A6 2.5 Tdi -02

Shitet nga: audi a6 03 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina ka dogane te paguar dhe letra gjithashtu deri me gusht 2015. Per me shum detaje kontaktoni ne celular.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim