Audi A6 1.9 TDI -99

Shitet nga: Xhentil 01 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A6 1.9 TD. Makina eshte me sherbime te bera para 3 muajsh she eshte ne gjendje shum te mire
Dekimenta te paguara per 1 vit.
Kamjo me 6 marsha + indjetro =7
Xhama elektrik.
6 airbag
Ngrohje sedilesh te parat dhe te pasmet
Me klima.
Audio originale te audit
Disqe alumini me goma shum te mira
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim