Audi A6 1.8T Benzin/Gaz -03

Shitet nga: Artan 06 Tet 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Gaz/Benzin
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: Automat
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110 (150 HP)
KM.........: 166000

Eshte koha te kurseni me alternativat e reja.
Konsumi (1 ltr Gas 70lek 1 ltr Benzin185lek).
Qytet 12 ltr, jasht qyteti 7 ltr

1.Kamja Automat Tiptronic
2.Klima
3.Navigation Tv 6cd
4.Telefon
5.Ngrohje Sendiljesh
6.Tavan Xhami
7.Xhama Elektrik para dhe mbrapa
8.Disqe Alumini 16"
9.Sensor Parkimi mbrapa
10.Grilla per xhamat pasem Orgjinale Audi
11.Ganxhe rrimorkimi e cmontushme
12.Sistem Ngrohje sobe per dimer Webasto
13.Airbags 8
14.Regullus shpejtesie kostante
15.Fener mjergulle
16.InpiantGaz Vialle i montuar ne Holland 2vjet Garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim