Audi A6 tiptronic-01

Shitet nga: audi 30 Jan 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
AUDi a6 viti 2001 tiptronic
motorr 2.5 v6 diezel
sistem audio boose me8 bokse
disqe origjinale te audit
sherbime te sapokryera-te gjitha serviset dhe kilometrat me liber sherbimi
perde origjinale nga mbrapa
4 xhama elektrike me komandim hapje mbyllje nga pulti ne distance
veshje druri ne kroskot dhe anash dyerve
taksa dhe letra te paguara
sendilje me ulje ngritje elektrike
2x armrest para dhe mbrapa
ngjyra jashte jeshile perle shume e vecante
goma te 4 te reja
me komanda ne timon
kompjuter bordi .
si dhe shum opsione te tjera....
drita xenon..
Cmimi eshte i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim