Audi A6 -07

Shitet nga: robi 14 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte full ekstra fundi i 2007, me dekumenta te rregullta dhe per jasht vendit, me disqe alumini ngjyra gri metalixato.dhe ne gjendje shum te mire si motorrike ashtu dhe xhenerike,,,eshte okazion..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim