Audi A4 nafte S-LINE -01

Shitet nga: besmir 06 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte e ardhur nga anglia ,me timon ne krah te djathte .me dogane te paguar,e sapotarguar dhe me dokumenta te rregullta deri ne shtator te 2015 .Theksojme kilometrat jane te bera ne angli dhe ka liber sherbimesh ne gjendje shume te mire dhe goma te saponderruara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim