Audi A4 dizel -03

Shitet nga: Indri 22 Dhj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A4 Viti 2003 Motorr 2.5 TDI Station Wagon, Kambio Automatike,klima automatike,tapiceri lekure,disqe alumini 17'',drita zenon,amortizator sport.Konsumi ekstraurban 5.7L.Makina eshte shume e mirembajtur si jashte dhe brenda.Sherbimet te sapo bera.Targa taksa te pagura deri ne Nentor 2015.
Cmimi 5,800 Euro i diskutueshem

Cel:+355699765819
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim