Audi A4 dizel -01

Shitet nga: Altin 14 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Audi A4 1.9 tdi.
Audi eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike, me goma te reja.
Xhamat elektrik, kondicioner klima.
Cmimi 4200 Euro, i diskutushem .
Per me teper info kontaktoni ne nr e tel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim