Audi A4 diesel -08

Shitet nga: Olti 03 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 500 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 184
KM.........: 100300

Shitet Audi A4 Dhjetor 2008 , Motorr 3.0 Quattro
FULL S-LINE
3.0 Nafte me 239 CV, 103000 Km , AUTOMAT + Marshe titronic ne Timon , Ndezje me buton Start & Stop , Pakete sportive S-LINE , Suspensione sport S-LINE , Fenere Xenon , Airbag , ABS , ESP , Navigator i madh , MP3 , Bluetooth + Vivavoce , Kompiuter bordi , Timon multifunksional me komanda zeri , Sensore shiu , Sensore parkimi , Xhama dhe pasqyra elektrike , Sedilje lekure sport S-LINE dhe me ngrohje, Disqe Sportive alumini.

Super Makine , Full options , Full S-LINE
Me targa , siguracion dhe dokumenta te paguara.

Me shume foto mund te gjeni tek linku i meposhtem:
https://www.facebook.com/TiranaDreamCars?pnref=story

Cmimi 18500 Euro
Tel: 0696448159
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim