Audi A4 2.5 diesel -04

Shitet nga: Audi a4 2004 s-line 08 Gsh 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje sh te mir. E sapoardhur nga gjermania. Serviset te gjitha te audi me 2 pal disqe dhe goma... Navigator ngrofje sendile tapiceria lekur dhe kamosh ngjyr e zez xenon sensor para mrapa klima
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim