Audi A4 2.0 diesel -08

Shitet nga: xhesi 07 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ose nderrohet me cls 2007 ,viti prodhimit 2008 ,kamje manuale ,disqe 18. goma te reja 2.0 nafte kilometra-183000 orgjinale. tapiceri lekure. sensore xhamash,shiu dhe sensor mbrapa modeli A4 s-line. cmimi 9500 euro(i diskutueshem) Nr. telefonit 0686479742 ose 0685457353
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim