Audi A4 2.0 TDI -10

Shitet nga: bobo 17 Dhj 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 290 EUR

Komuna: Tiranë
Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim