Audi A4 1.9 tdi -97

Shitet nga: Dorart 23 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 000 LEK

Komuna: Tiranë
Okazion!!!Audi a4 1.9 tdi letra dhe targa shqiptare klima tronic ne gjendje shum te mir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim