Audi A4 1.9 tdi -02

Shitet nga: Besi 04 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Tiranë
Audi A 4
viti 2002
nafte 1.9 me l te kuqe
Gomat 17R
klimatronik
Dritat xenon
ne gjendje perfekte xhenerike dhe estetike
sapo i jane nderruara dhe vaj filtra
me taksa te paguara deri ne shtator 2015
nuk ka as nje gervishtje
eshte ne gjendje shume perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim