Audi A4 1.9 dizel -97

Shitet nga: maksim hastoci 27 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Audi A4 I vitit 1997, Motorr 1.9 nafte kambjo automat, disqe alumini,Me drita Xeno, me dogane dhe letra te paguara deri ne qershor 2015, me klima, me sherbimet e kryera kohet e fundit, Ne gjendje te shkelqyer xhenerike, .shitet per arsye mosperdorimi me cmim te arsyeshem; Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim